Djaloshi dyvjeēar, mjeshtėr i lojės sė bilardos

Shko poshtė

Super Djaloshi dyvjeēar, mjeshtėr i lojės sė bilardos

Mesazh nga Daffina prej Tue Mar 15, 2011 10:08 amNjė fėmijė ēudibėrės dyvjeēar nga New Yorku ėshtė njė nga lojtarėt mė me perspektivė nė botė pėr bilardo, shkruajnė mediat amerikane.
Keith O'Dell, djaloshi dyvjeēar i cili nė mbarė botėn ėshtė bėrė i njohur pėr aftėsinė e tij tė jashtėzakonshme nė tė luajturit bilardo, ka edhe faqen e vet tė internetit, derisa kohė mė parė ėshtė bėrė edhe anėtari mė i ri i Shoqatės amerikane tė lojtarėve tė bilardos.

Keith ėshtė fėmijė shembullor i lojtarėve tė bilardos, derisa bilardo ka filluar tė luaj nė tavolinėn e fėmijėve, mirėpo tani me ndihmėn e karriges luan edhe nė tavolinėn pėr tė rritur.

Adhuruesit e shėrbimit YouTube tanimė kanė mundur tė shohin video incizimet nė tė cilat ky djalosh, i cili ende bart pelena, i lėnė pa frymė edhe lojtarėt e rinj e tė vjetėr tė bilardos.

Sė bashku me lojėn e bilardos, Keithi i vogėl ka filluar t’i njeh ngjyrat tė cilat mė herėt nuk i ka dalluar. Prindėrit e tij janė shumė tė lumtur qė biri i tyre ėshtė kaq i talentuar, derisa thonė se Keith sė shpejti do t’i mėsojė edhe numrat tė cilat e sfidojnė gjersa luan bilardo.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Djaloshi dyvjeēar, mjeshtėr i lojės sė bilardos

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 15, 2011 10:42 am

Qe edhe nje video per keqe qun kaq te talentuar (Keith O'Dell)


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Djaloshi dyvjeēar, mjeshtėr i lojės sė bilardos

Mesazh nga Daffina prej Tue Mar 15, 2011 10:54 am

Bravo Ikud se nuk mujta me qit videon se nuk pata rrjet.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Djaloshi dyvjeēar, mjeshtėr i lojės sė bilardos

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi