Eminemi m i popullarizuari n Facebook

Shko posht

Super Eminemi m i popullarizuari n Facebook

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 15, 2011 2:39 pm


Eminem e ka kaluar t ndjerin Michael Jackson si personi m i popullarizuar n rrjetin social Facebook.
Reperi m hert kishte tejkaluar Lady GaGan si personi m i popullarizuar i gjall, dhe tash ka mbledhur edhe m shum ndjeks se Jackson pr t marr kreun.
Eminem ka tejkaluar 30 milion likes n rrjetin social, derisa Jackson sht n vendin e dyt me 29.8 milion likes.
Megjithat n Twitter, Lady GaGa sht kngtarja m e popullarizuar me 8.7 milion ndjeks, derisa Eminem vetm n mesin e top 20 artistve. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi