Ermali dhe Blero, nė koncert bamirėsie

Shko poshtė

Super Ermali dhe Blero, nė koncert bamirėsie

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 15, 2011 5:20 pm


Artistėt shqiptarė, megjithėse shpesh marrin shuma te majme pėr performancat e tyre, ka raste kur ata interpretojnė pa pagese, pėr qėllime bamirėsie.
Njė rast i tillė social, i njė tė riu nga Kosova, i cili lėngon nga njė sėmundje e rėndė, do tė bashkojė tė mėrkurėn (16 mars) disa kėngėtarė dhe DJ tė njohur, qė do tė performojnė nė njė mini-koncert bamirėsie, nė njė nga klubet e natės nė Prishtinė, shkruajnė mediat shqiptare.
Mes emrave tė kėngėtareve pjesėmarrės, tashmė janė konfirmuar Blero, Ermal Fejzullahu, Hekuran Krasniqi, grupi TDS etj.
Mjetet e mbledhura nė kėtė mbrėmje do t’i dedikohen shėrimit tė tė riut nė nevojė. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi