Mace bullic

Shko posht

Super Mace bullic

Mesazh nga Nora prej Wed Mar 16, 2011 7:15 amNj burr kinez pretendon te jete pronar i maces me te shendoshe ne bote: 16 kilogram. Perfundimisht peshe e rendem, per macet te kuptohemi.

Xu Jirong, nga qyteti Qingdao i krahins veriore kineze Shandong, thot se macja e tij Chubby ka belin m t gjere se ai i nj vajz.
Ajo shton m shum se nj kilogram n vit. Besoj se kjo ndodh ngaqe preferon me shume mishin e derrit sesa ate te peshkut i ka thn ai medieve lokale duke shtuar .
Ajo mund t glltise katr deri n pese copa mish derri brenda pak minutash
Dhe edhe pse e nje peshe te dukshme Chubby (nga anglishtja bucko) eshte nje mace agresive.
Pronari i saj tregon se kur hyn nje i huaj ne shtepia ajo behet tiger.
Macja ka edhe funksionin e shtanges.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi