Justin Bieber me statuj dylli

Shko posht

Super Justin Bieber me statuj dylli

Mesazh nga AnG3L-E prej Wed Mar 16, 2011 8:20 am
sht shfaqur pr her t par ditn e djeshme statuja e dyllit e Justin Bieber n muzeun Madame Tussauds, n Londr.

Puna q sht br sht e mrekullueshme, edhe pse un jam pak m i gjat. Faleminderit!, u shpreh 17-vjeari.

Liz Edwards, menaxherja e muzeut me statuja VIP-ash n Londr, tregoi se ka pasur shum krkesa pr nj punim dylli t adoleshentit t famshm.

Interesi pr Bieber ka qen i jashtzakonshm dhe kur bm t ditur se punimi kishte filluar, fansat e tij na kan pyetur gjith kohs se kur mund t vinin ta shihnin, theksoi Edwards.

Kopje t tjera prej dylli t Justin Bieber jan zbuluar dje n muzet Madame Tussauds n Amsterdam dhe New York.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi