Prishet ora olimpike

Shko posht

Super Prishet ora olimpike

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 16, 2011 10:45 am


Ora zyrtare e cila numron s prapthi fillimin e Lojrave Olimpike n Londr 2012 u ndal s punuari vetm nj dit pas vendosjes n Sheshin Trafalgar t Londrs.
Ora ishte n qendr t ceremonis me t ciln u shnua 500 dit deri n fillimin e spektaklit t madh sportiv vitin e ardhshm. Ky aparat tregon ditt, orn, minutat dhe sekondat.

Numrimi s prapthi n ekranin digjital u ndal n ditn 500, shtat or, gjasht minuta dhe 56 sekonda, njoftoi BBC. Zyrtart e kompanis Omega njoftuan se kan nisur hetimet lidhur me problemet teknike n aparat. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi