Pacolli dėshiron tė sjellė yjet botėrore

Shko poshtė

Super Pacolli dėshiron tė sjellė yjet botėrore

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 16, 2011 10:47 am


Beyonce, Shakira apo Lady Gaga? Kėta janė vetėm disa emra nga tė cilėt kanė nxitur debate nė Presidencė. Janė vetėm emrat e muzikės botėrore, tė cilėt sjellin njė pikėpyetje se cila nga kėto kėngėtare do tė shkelė tokėn e Kosovės, gjatė sezonit tė verės.
“Ka njė sėrė idesh dhe projektesh, tė cilat pėr momentin po shqyrtohen nė Presidencė. Janė projekte qė kanė tė bėjnė me pėrmirėsimin e imazhit tė Kosovės, dhe ndėr kėto ide dhe projekte, qė janė nė fazėn e shqyrtimin, ėshtė edhe sjellja e ndonjė ylli botėror tė muzikės nė Kosovė, gjatė sezonit veror. Pėr momentin mund tė them vetėm se jemi duke shqyrtuar tė gjitha ato mundėsi qė ka Kosova, dhe tė cilat ēojnė nė pėrmirėsimin e imazhit tė vendit tonė”, ka thėnė kėshilltari i presidentit, Arbėr Geci, pėr InfoPress.

I pyetur se ndėr ‘mysafirėt’ e radhės do tė jenė edhe Beyonce, Shakira apo Lady Gaga, Arbėri, nuk e mohon si mundėsi, ndonėse edhe kėta janė disa emra qė mbesin tė shqyrtohen.

“Janė edhe kėta emra si mundėsi, por ka edhe emra tjerė tė cilėt janė nė shqyrtim e sipėr. Ndoshta shumė shpejt do tė vendosim se cilėt do tė jenė ata emra e do t’i bėjmė publikė”, ka pohuar Geci.

Ndonėse parashihet qė yjet botėrore tė jenė nė Kosovė nė stinėn e verės, nga Presidenca bėjnė me dije se kėto nuk janė tė vetmet plane tė tyre. Ka edhe shumė angazhime pėr punė tė mėtutjeshme, tė cilat do pasojnė me kohė. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi