Blero merr pjes n Top Fest 8

Shko posht

Super Blero merr pjes n Top Fest 8

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 16, 2011 10:48 am


Kngtari kosovar Blerim Muharremi i njohur si Blero, javn q vjen do t jet konkurrent n festivalin Top Fest 8.
Blero, n nj bised pr Telegrafi.com ka njoftuar se knga me t ciln do t konkurroj sht punuar nga ekii dhe sht nj kng me nj ritm house dhe RnB, duke shtuar se pr t dhe fansat e tij pjesmarrja n kt festival ka nj rndsi t madhe.

Ka dal nj kng interesante, sht e punuar nga ekii me ritm house dhe przierje RnB. Paraqitja ime n Top Fest do t thot shum pr mua dhe fansat e mi. M plqen q sht live dhe besoj q do t jet shum interesant, ka prfunduar Blero. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi