Genta: Mos e merrni punn afr zemrs

Shko posht

Super Genta: Mos e merrni punn afr zemrs

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 16, 2011 1:45 pm


Megjithse gjat gjith kohs sht e angazhuar rreth muziks dhe krijimeve t reja, kngtarja Genta Ismaili thekson pr InfoPress se ndihet shum mir teksa realizon krijime t reja n profesion e saj.
Un nuk e marr afr zemrs punn q e bj, por knaqm me at q bj. Madje do ti preferoja do artisi q punn mos ta marr afr zemrs, por t knaqt deri sa punon, kndon, sepse Zoti na ka fal q t bjm kt gj, t kndojm, t jemi artist.

Pra, duhet t knaqemi, t punojm dalngadal, pr ti knaqur njerzi me zrin ton, ka prfunduar Genta. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi