Tatlises fillon tė flasė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Tatlises fillon tė flasė

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 16, 2011 7:30 pm


Mjekėt kanė njoftuar tė mėrkurėn se pas heqjes nga aparati pėr frymėmarrje, Ibrahim Tatlises kishte filluar tė flasė. Megjithatė, sipas mjekėve, rreziku pėr jetėn ende lėviz nga 10 deri nė 80 pėr qind.
“Ai mund tė lėvizė dorėn e djathtė dhe kėmbėn e djathtė, tė na japė dorėn dhe tė flasė me ne. Ky ėshtė njė progres pozitiv”, ka thėnė neurokirurgu Ilhan Elmaci.

Ikona turke u plagos tė dielėn mbrėma nga, siē thuhet, sė paku dy sulmues tė paidentifikuar, gjatė largimit nga njė studio televizive.

Ndėrkohė, janė angazhuar dhjetė ekipe policore me nga 30 policė, pėr gjetjen e agresorėve. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi