Qyteti me vetm nj banor

Shko posht

Super Qyteti me vetm nj banor

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 16, 2011 7:44 pm


Washington, 16 mars Nse ndonjher mbeteni vetm, mendoni pr Don Sammonsin nga Bufordi n shtetin federal amerikan Wyoming. Pr kt vend thuhet se ka pak popullat, pasi ka vetm nj banor, 60-vjearin Sammons.
Edhe pse jeton n nj lartsi mbidetare prej 2 400 metrave, Samons thot se nuk ndjehet i vetmuar. Rregullisht hap pompn e tij dhe nj shitore t vogl, transmeton Daily Mail.
Pr ti ikur jets s zhurmshme t qytetit t madh, Sammons s bashku me gruan u largua nga Los Angeles m 1980 dhe u vendos n Buford. Ather ktu jetonin vetm 7 persona dhe punonin n hekurudhn q kalon npr kt zon, por n mes t viteve 90 u shprnguln n qytete m t mdha.
Para 15 vjetve i vdiq gruaja, ndrsa djali, i cili sot ka 26 vjet, u largua para tre vjetve n Colorado. Kshtu, Sammons mbeti n Buford i vetm. Gjat vers npr qytet kalojn 1 mij vizitor n dit, por vers ky numr bie n disa qindra.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi