Prejardhja e emrit Tenis

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Prejardhja e emrit Tenis

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 17, 2011 8:03 amFjala tenis eshte shkruar ne anglisht dhe anglezet e kane marre nga frengjishtja.
Kur fillonte loja dhe njeri gjuante me rrakete para se topi te hidhej i thoshte kundershtarit:tenez qe do te thote:mbaje.
Anglezet i dhane fjales formen qe ka sot!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Prejardhja e emrit Tenis

Mesazh nga Zyma prej Thu Mar 17, 2011 1:39 pm

e kete se kam dite edhe pse kam kerkuar shum per kete fjal se qkuptim ka se kam hasur askund Bravo Nora

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Prejardhja e emrit Tenis

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 18, 2011 8:06 am

Flm Zyma hehe

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Prejardhja e emrit Tenis

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi