Biznesmeni i nervozuar mori punėtorė pėr t’ia shkatėrruar Lamborghinin (Video)

Shko poshtė

Super Biznesmeni i nervozuar mori punėtorė pėr t’ia shkatėrruar Lamborghinin (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 17, 2011 10:10 am


Ēfarė do tė bėnit sikur mekanikėt tė ju thonė se nuk mund ta rregullojnė makinėn tuaj? Me siguri jo atė qė bėri njė biznesmen kinez. Ai vendosi t’i angazhojė disa punėtorė qė me ēekiēė gjigand t’ia bėjnė copa-copa Lamborghinin luksoz me vlerė prej 500.000 euro nė Kinė.
Mediat kineze shkruajnė se pronari zbuloi problemet me motorin e Gallardit tė tij menjėherė pasi e kishte blerė nė tetor tė vitit tė kaluar. E dėrgoi makinėn tek pėrfaqėsuesi i licencuar pėr ta rregulluar, megjithatė defekti nuk u ndreq dhe pėr mė keq mekanikėt ia dėmtuan edhe shasinė dhe anėsoret.

Pas grindjes me punėtorėt nė auto-servis dhe pėrfaqėsuesit e Lamborghinit ky kinez vendosi pėr njė hap mė ekstrem. Nė ditėn botėrore pėr mbrojtjen e tė drejtave tė konsumatorit ai pagoi mirė disa punėtorė krahu dhe vetėm i shikoi derisa ata e shkatėrronin makinėn e shtrenjtė. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi