17 vjecarja nene e 7 femijeve

Shko posht

Super 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 18, 2011 8:21 amPamela Villarruel, vajza 17 vjecare qe eshte nene e 7 femijeve.
Duket e pabesueshme por eshte nje fakt i vertete i Argjentinases 17 vjecare, e cila u be nene qe moshen 14 vjecare.
Me pas Pamela ka mbetur shtatzene edhe dy here te tjera, perkatesishte ne moshen 16 dhe 17 vjecare, dhe
ne te dy rastet ka sjelle ne jete trenjake

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Lordi prej Fri Mar 18, 2011 8:34 am

merr pak msim nora kjo 17 vjeqe ka perparu e ti 20 vjet n^moth sen ski
haahaa

gjynah kjo osht mos intelegeca e personit dhe mos dieniteti i pasojav nete ardhmen voglushja 17 vjeqare tash perkujdeset per femi ndersa shoqet e saj ende as gjimnazin nuk e kan kryer

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 18, 2011 8:37 am

hahaha skam nevoj me marr msim prej kerkuj Lord se une e msume jam :P
po boll mir i ban fmit me kohe nashta ma nuk ban ishallae din se kan baba kta fmii se pa lidhjee

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Lordi prej Fri Mar 18, 2011 8:42 am

nije ktta dikan e kan bab, po nermal se mue hahah

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 18, 2011 8:44 am

hahah apo munesh me i kqyr ndimoj grus mos e le vetem se gjyna :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Lordi prej Fri Mar 18, 2011 8:49 am

jo be fmi mat mrapsht ska e ktynve nnonen hahah
jom bo miftaq me ndrru grujen me tmarr ty :P

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 18, 2011 8:51 am

Vet ke dasht me e marr qat gru tash edhe fmit ske qare pa i kqyr te mbrapsht a qysh jan tut jan :P boll tmire e paske grun qka po don me e ndrru syni i keq mos ta paft e zoja 17 vjeq 7 fmi hallall i koft :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Zyma prej Fri Mar 18, 2011 9:27 am

Gjithsesi kjo nene meriton respekt per moshen qe ka rrit krijesat e veta

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 17 vjecarja nene e 7 femijeve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi