T zhveshur n altar

Shko posht

Super T zhveshur n altar

Mesazh nga Nora prej Fri Mar 18, 2011 8:22 amN Birmingham, shpesh her martesa sht nj biznes tepr i kushtueshm dhe n kt mnyr nj ift ka vendosur t kursej t paktn n veshjet e ceremonis.
Kelly Clinton dhe Lee Wiggetts faktikisht kan pranuar njri tjetrin n altar plotsisht n zhveshur.
Fal ksaj gjetje, q mund t themi sht tepr origjinale, ifti ka fituar nj konkurs nga stacioni lokal i radios: primo premio? Shpenzimet e dasms t paguara.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi