Gjakmarrja, vriten 2 vllezr n Shkodr

Shko posht

Super Gjakmarrja, vriten 2 vllezr n Shkodr

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Mar 18, 2011 10:35 amNj ngjarje e rnd ka ndodhur n ort e para t mngjesit t sotm n Shkodr, ku dy vllezr jan vrar me arm zjarri n fshatin Grud.

Lajmin e bjn t ditur burime policore lokale, sipas t cilave viktima t t shtnave kan mbetur vllezrit Pjetrushi.

Sipas burimeve, autort e krimit jan larguar nga vendi i ngjarjes dhe jan ende t paidentifikuar, por nga hetimet paraprake dyshohet q vrasja t ket n sfond gjakmarrjen.

Pr t njjtin motiv pak dit m par n qytetin verior u vra shtetasi Astrit Kurmemaj, eksponent i njohur i bots lokale t krimit.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi