Del nga koma, harron fmijn

Shko posht

Super Del nga koma, harron fmijn

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Mar 18, 2011 10:37 amNj nn e re nga Liverpuli (Angli), pasi doli nga koma harroi q kishte nj fmij.

Stevie Caffrey, 20 vje, kishte kaluar vetm 10 dit me foshnjen e saj prpara se t humbte ndjenjat n banj n 15 nntorin e kaluar.

Zemra dhe veshkat ndaluan s funksionuari pr shkak t nj sindrome q quhet peripartum caridomyopathy dhe doktort e kaluan at n koma artificiale.

Kur 20-vjearja doli nga koma pas nj muaji, nuk mbante mend t dashurin e saj, Andy Stafford, dhe kishte harruar krejtsisht q kishte lindur t vogln Masie.

Stevie doli nga spitali tre jav m par dhe tashm po mundohet t shijoj do moment me vajzn e saj: Jam e mrzitur sepse nuk kam kaluar koh me fmijn tim. Tani dua ta rifitoj kohn e humbur.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi