Kim Kardashian: Bėj 7 ditė nė javė palestėr, por kam celulit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kim Kardashian: Bėj 7 ditė nė javė palestėr, por kam celulit

Mesazh nga Gonna prej Fri Mar 18, 2011 5:57 pm

Vajza superseksi Kim Kardashian ka pranuar se ende ka probleme te kofshėt dhe celuliti, pavarėsisht njė regjimi intensiv me ushtrime nė palestėr.

Nė njė intervistė, ajo tregon se zakonisht arrin tė ushtrohet shtatė ditė nė javė, por thotė se ajo ende ka punė qė tė ketė figurėn e saj pėr t’u pasur zili.

“Natyrisht, unė luftoj me momente tė pasigurta”, tregon ajo pėr njė revistė fitnesi nė SHBA. “Unė kam dėshirė dhe kur nuk kam. Por, unė e dua ushqimin! Sidomos ėmbėlsirat. Kim thotė se motivimi i saj pėr tė qėndruar mirė ėshtė duke parė veten me njė bikine.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi