Bushtra pjellė 17 kėlyshė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Bushtra pjellė 17 kėlyshė

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 18, 2011 8:19 pm


Rritja e qenve tė racės doga gjermane, Gabriela Kubalska, dėshiroi ta kursejė bushtrėn e saj nga dhimbjet e lindjes.
Rritja e qenve tė racės doga gjermane, Gabriela Kubalska, dėshiroi ta kursejė bushtrėn e saj nga dhimbjet e lindjes.
Hania, doga gjermane e cila ėshtė 4 vjeē e gjysmė pjellė pėr herė tė parė. Qeni i racės femėrore sjelli nė kėtė botė 17 kėlyshė nė njė klinikė veterinere nė Varshavė me prerje cezariane.

“Qentė ushqehen gjashtė herė nė ditė. Ka tetė meshkuj dhe nėntė femra”, tha Gabriela, duke shtuar se momentalisht ajo ėshtė njė dado, e cila punon “me orar tė zgjatur”. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi