Ervini harron Ermelėn, kapet mat me njė tjetėr bjonde

Shko poshtė

Super Ervini harron Ermelėn, kapet mat me njė tjetėr bjonde

Mesazh nga Gonna prej Sat Mar 19, 2011 4:37 pm

Ndėrkohė qė loja brenda shtėpisė sė “Big Brother” po bėhet gjithnjė e mė e fortė, pasi dihet qė jemi afėr fundit, njėra nga konkurrentet qė duket se e do shumė fitoren, ėshtė edhe Ermela Mezuraj. Pavarėsisht se brenda asaj shtėpie ajo ka treguar shumė rreth vetes sė saj, sidomos ka spikatur pėr autoironinė dhe batutat, natyrisht lidhja e saj me Ervinin ėshtė diēka qė ka lėnė gjurmė mė sė shumti. Duket se edhe pas daljes sė Ervinit nga shtėpia, dy tė rinjtė kanė bėrė plane qė lidhja mes tyre tė vazhdojė. Ervini ėshtė shprehur vazhdimisht qė ka rėnė nė dashuri me Ermelėn. Megjithėse nė jetė ka pasur shumė eksperienca me femra, tipi i saj e ka bėrė shumė pėr vete. Po kaq entuziaste pėr kėtė lidhje duket edhe familja e Ervinit, madje e motra dhe e ėma e tij i dėrgojnė vazhdimisht dhurata Ermelės brenda nė shtėpi. Nga ana tjetėr Ervini, i cili ka disa shtėpi nė Tiranė, ka pohuar se ėshtė duke bėrė gati njėrėn prej tyre nė mėnyrė qė kur tė dalė nga shtėpia, t’i kėrkojė Ermelės tė bashkėjetojnė aty. Madje, Ervini, i cili deri dje ka jetuar nė mes tė katėr shteteve, pikėrisht pėr kėtė arsye ka vendosur tė jetojė nė Tiranė, ku ka ndėrmend tė ngrejė edhe njė biznes tė tijin. Ermela, e cila ėshtė nėn tensionin e lojės, gjithsesi nuk harron tė pėrmendė herė pas here Ervinin dhe preokupohet shpesh se si mund t’i duket atij loja e saj. Pra, deri kėtu kemi njė panoramė perfekte tė tė dy tė rinjve, tė cilėt dėshirojnė me tė njėjtėn forcė kėtė lidhje qė u realizua falė pjesėmarrjes nė “Big Brother”. Por, me sa duket, ka edhe diēka tjetėr… Ervini, i cili njihet pėr pasionin e tij pėr femrat, me shumė gjasa nuk po e frenon dot kėtė pasion, edhe pse ka njė lidhje me njė femėr qė tashmė ia di gjithė Shqipėria. Fundjavėn e kaluar ai ėshtė kapur mat nga paparaci ynė tek pub “Baroque” ku ai shkon shpesh, me njė vajzė bjonde. Megjithėse nė atė darkė ishte nė shoqėrinė e disa prej banorėve tė eleminuar, duket se Ervini nuk ka humbur kohė, por ka gjetur njė vajzė pėr t’u argėtuar. Nuk e dimė se ēfarė marrdhėniesh mund tė ketė me vajzėn e panjohur tė cilėn e shikoni nė foto, por njė gjė e dimė me siguri, qė Ervini atė natė ka patur vemendjen maksimale ndaj saj dhe ka kėrcyer me tė gjatė gjithė kohės. Si mendoni ju, ēfarė reagimi mund tė ketė Ermela po t’i shohė kėto foto tė Ervinit me njė tjetėr? Ajo as shakanė nuk arriti ta pėrtypė, lėre pastaj njė diēka qė ka ndodhur me tė vėrtetė. Natyrshėm lind pyetja: Ky Ervin qejfliu, a do tė arrijė ta frenojė paksa instinktin e tij prej femėrdashėsi derisa tė dalė Ermela apo javėn tjetėr do tė kemi mundėsi ta shohim me njė tjetėr femėr nė krah?

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ervini harron Ermelėn, kapet mat me njė tjetėr bjonde

Mesazh nga Zyma prej Sat Mar 19, 2011 5:03 pm

thashetheme

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi