Sinan Hoxha gjobitet me nj mij euro

Shko posht

Super Sinan Hoxha gjobitet me nj mij euro

Mesazh nga Lordi prej Sun Mar 20, 2011 1:56 am

Kngtari Sinan Hoxha sht gjobitur me 1.000 euro pr shkeljen e rregullave n aeroplan- njofton Bluetooth.Sipas
ksaj shtojce, krijuesi i hitit Adrenalina i ka fobi aeroplant
prkundr se duhet t fluturoj me to thuajse do jav si pasoj e
koncerteve t shumta q ka n diaspor.
Kshtu, vikendin e kaluar deri sa po udhtonte drejt Gjermanis, i
stresuar nga turbulencat q po psonte avioni me t cilin po udhtonte,
Sinan Hoxha nuk ka duruar dhe ka ndezur nj cigare, konsumimi i cils i
ka kushtuar 1.000 euro gjob pr shkeljen e rregullave.

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi