Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Shko poshtė

Super Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 20, 2011 12:52 pm

Mbrėmė u shfaq Hėna e plotė ku nė mes tė Hėnės dhe Tokės disatanca ishte shumė e vogėl dhe arriti nė 356,577 kilometra. Pėrndryshe, Hėna mesatarisht ėshtė 384,400 kilometra larg Tokės.
Nė vazhdim ju sjellim disa foto ku Hėna ėshtė fotografuar e plotė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Mesazh nga Zyma prej Sun Mar 20, 2011 6:58 pm

magjepse

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Mesazh nga Gonna prej Sun Mar 20, 2011 7:47 pm

shumm magjepse qysh skena pas munci me pa na vront u kon

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Mesazh nga Zyma prej Sun Mar 20, 2011 7:55 pm

Smujtem Gona spatem fat na Kosova Ndersa qysh u qu parull tek shqiptaret per termete me 19 Mars mi vet tash pse nuk ndodhi thojn rren ish kan hehhehe

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Mesazh nga Edita prej Sun Mar 20, 2011 8:06 pm

ehhh edita qka ja nisi mu tut tani termet termet dikur thash punemadhe le ta myttt po te na shqiptat panik e bojn e pshtum e hajt
avatar
Edita
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8066
Mosha : 30
Viti: : 03/04/1988
Vendbanimi: : PC
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 09/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Foto: Disa foto nga Hėna e plotė e natės sė mbrėmshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi