Japonezi filmon tsunamin kur e godet (VIDEO)

Shko posht

Super Japonezi filmon tsunamin kur e godet (VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 20, 2011 12:56 pm


Nj japonez ka arritur t xhiroj tsunamin, valt e t cilit goditn makinn me t cilt po lvizte anash bregdetit. Kam vrejtur se vite nj dallg e lart e ujit, por n at moment skam ditur asgj far t bj, prve q t eci me shpejtsi me makinn time. Pr nj moment m ka goditur cunami me valt e larta. Kam qen n panik total, dhe nuk kam ditur se far t bj t dal apo t rrij brenda makine. N nj moment vendosa t rrij n makin e cila notonte npr uj dhe pr fat t mir niveli u ujit m von shnoi rnie dhe shptova, ka shpjeguar japonezi pr mediat lokale.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi