Masa tė larta tė sigurisė nė spitalin e Tatlises

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Masa tė larta tė sigurisė nė spitalin e Tatlises

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 20, 2011 3:12 pm


I qėlluar nga tri plumba tė kallashnikovit, kėngėtari legjendar turk i cili aktualisht po qėndron nė spital nė luftė me vdekjen, Ibrahim Tatlises, ka ‘detyruar’ organet turke qė tė ngrisin masat e sigurisė.
Hurryiet njofton se si pasojė e ngritjes sė masave tė sigurisė nė spitalin Acibadem ku po qėndron legjenda turke, fansat nuk do tė kenė mundėsi qė tė qėndrojnė nė oborrin e spitalit pėr tė mėsuar mė tė rejat rreth gjendjes shėndetėsore tė tij. Pos tjerash, nga kėto masa janė prekur edhe familjarėt e Tatlises, tė cilėt janė urdhėruar qė tė largohen nga spitali.

Njoftohet pėr pėrmirėsim ta gjendjes shėndetėsore tė Tatlises, me shoumenin qė tani po e ka mė tė lehtė komunikimin me mjekėt.

“Ishte mė lehtė tė komunikojmė me Tatlisesin dhe ta menaxhojmė gjithė situatėn. Nga fillimi kemi monitoruar me kujdes ndryshimet nė trupin dhe trurin e tij. Tatlises po vazhdon terapinė fizike”, theksoi njė mjek i spitalit Acibadem. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi