Ēiljeta zgjedh tė dashurin pėr menaxher

Shko poshtė

Super Ēiljeta zgjedh tė dashurin pėr menaxher

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 20, 2011 8:40 pm


Tiranė, 20 mars – Kėngetaret zakonisht preferojnė qė menaxherėt e tyre t'i kenė njerėz tė afėrm e te besueshėm, prandaj edhe disa zgjedhin nėnat, disa babanė, motrėn, vėllanė, por edhe bashkėshortin dhe tė dashurin.

Njė zgjedhje si kjo e fundit e ka bėrė edhe Ēiljeta Xhilaga. Ndėrsa deri pak kohė mė parė udhėtonte me tė ėmėn pėr koncerte, kohėve sė fundit kėtė detyrė ia ka besuar tė dashurit tė ri, Aleksandėr Zacaj, i cili e ka shoqėruar tė dashurėn nė koncertet qė ka pasur nė Zvicėr.

Kjo zgjedhje nuk ėshtė diēka e padėgjuar pėr kėngėtaret, pasi shumė kolege tė saj tashmė kanė tė dashurit si menaxher, qė ua kryejnė punėn me organizatorėt, si pshm: Dafina Zeqiri, Afėrdita Dreshaj e shumė tė tjera.

Pėrveē fotove qė ka realizuar me fansat e saj, tė cilėt kishin ardhur ta ndiqnin nė koncerte, kėngėtarja ka realizuar disa foto edhe me Aleksandrin, i cili e priste herė pas here pas pauzave nė pjesėn e rezervuar pėr vipa nė atė lokal, shkruan ''Panorama''. Kjo ėshtė dalje e re publike e Ēiljetės me Aleksandrin, si dhe njė eksperiencė tjetėr nė fushėn e biznesit tė koncerteve pas argėtimit nėpėr klube tė natės nė Shqipėri.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi