Arta Bajrami s shpejti i rikthehet skens

Shko posht

Super Arta Bajrami s shpejti i rikthehet skens

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 20, 2011 8:41 pm


Tiran, 20 mars - Ka disa muaj q nuk kemi dgjuar kng t re nga Arta Bajrami dhe kjo pr shkak se kngtarja ishte larguar pr nj koh nga karriera pr tiu prkushtuar m shum vajzs s saj Viktoria, e cila ka disa muaj q ka ardhur n jet dhe ishte prioritet pr kngtaren.

Hern e fundit q e pam Artn ishin xhirimet pr programin e Vitit t Ri, ku kngtarja shfaqej m n form se kurr dhe nga ajo paraqitje Arta ka anashkaluar edhe shum koncerte e mbrmje muzikore, teksa prgatitet pr tu rikthyer n sken akoma m fuqishm.

Vllai i saj, kompozitori Don Arbas kto dit sht duke punuar me t n realizimin e demo incizimeve pr kngt e reja t Arts, t cilat e presin at t futet n studio pr ti prfunduar, shkruan ''Panorama Plus''. Duke ditur rrjedhn e kngve t saj, n projektet e reja do t prfshihen disa kng ritmike, duke mos i anashkaluar edhe baladat, t cilat i shkojn shum mir.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi