Eliza Dushku: Unė jam thesar i kombit shqiptar

Shko poshtė

Super Eliza Dushku: Unė jam thesar i kombit shqiptar

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 20, 2011 8:45 pmAktorja e famshme me origjinė shqiptare, Eliza Dushku vazhdon me sukses karrierėn e saj artistike nė Holiwood, pa harruar prejardhjen e saj.

Nė njė intervistė pėr revistėn amerikane “UsMagazine.com” ajo ka rrėfyer shumė gjėra rreth vetes qė njerėzit nuk i dinė.

Mes tjerash, ajo ka treguar se nuk ėshtė e zonja nė gatim dhe se zakonisht ėshtė katastrofė nė kuzhinė, por ka shtuar: '' ... unė mund tė bėj gatime tradicionale shqiptare tė klasės botėrore''.

Ndėrsa mė tej, nė listėn e 25 fakteve rreth saj, si faktin e trete ajo pėrmend sėrish kombin shqiptar, duke thėnė: '' ...sepse unė jam thesar i kombit shqiptar, sė bashku me familjen Belushi dhe Nėnė Terezėn!''

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Eliza Dushku: Unė jam thesar i kombit shqiptar

Mesazh nga Zyma prej Mon Mar 21, 2011 11:24 am

Bravo elizaaa

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Eliza Dushku: Unė jam thesar i kombit shqiptar

Mesazh nga Lordi prej Mon Mar 21, 2011 11:43 am

tlumt tlummtt... me gezojn njerzit si ti mburrem qe tkemi yll holliwudi dhe perkrah shqiperin etnike

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Eliza Dushku: Unė jam thesar i kombit shqiptar

Mesazh nga Gonna prej Mon Mar 21, 2011 1:24 pm

Aktore shum e mir osht Krenohemi me tė

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Eliza Dushku: Unė jam thesar i kombit shqiptar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi