Gili dhe Enisi nė Top Fest me “Badihava”

Shko poshtė

Super Gili dhe Enisi nė Top Fest me “Badihava”

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 21, 2011 11:15 am


Kėngėtarja kosovare Gili dhe kėngėtari Enis Potoku sėrish do tė jenė konkurrentė nė festivalin e Shqipėrisė, “Top Fest8”.
Kėsaj radhe dyshja do tė konkurrojė me kėngėn e titulluar “Badihava” e realizuar nga Ilir Berani. Kjo kėngė do tė prezantohet tė martėn nė “Top Fest”, ka bėrė tė ditur Gili pėr Telegrafi.com.

Gili dhe Enis Potoku nė festivalin e vitit tė kaluar- “Top Fest7”, me kėngėn e tyre “Kur u ndamė” fituan ēmimin e Internetit. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gili dhe Enisi nė Top Fest me “Badihava”

Mesazh nga Gonna prej Mon Mar 21, 2011 1:26 pm

M pelqen Gili valla zoj osht edhe kengtare e mir osht

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi