I dashuri juaj kėrkon lidhje serioze, apo vetėm aferė

Shko poshtė

Super I dashuri juaj kėrkon lidhje serioze, apo vetėm aferė

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 22, 2011 8:59 am

Keni njė tė dashur tė ri nė jetėn tuaj dhe tashmė mendoni pėr tė ardhmen tuaj. Tanimė e keni kuptuar se jeni tėrheqėse pėr tė, por me dėshirė do ta kuptonit nėse iu konsideron tė mirė vetėm pėr aventurė apo me ju dėshiron mė shumė? Vėshtroni me kujdes shenjat qė ju ndihmojnė nė llogaritje...

- Nėse pas takimit mbeteni pezull se kush kujt do t’i thotė se do tė thėrras, aty ekzistojnė njė numėr i madh i teorive. Nėse ju thotė se “do tė tė thėrras”, por nuk lajmėrohet me ditė tė tėra, harrojeni. Nėse tė nesėrmen ju dėrgon njė porosi ku shkruan: “Duhet ta pėrsėrisim: si thua ti, tė takohemi sot?”, jepini dritėn e gjelbėr.

- Bisedat pėr ish- tė dashurat e tij do ta zbulojnė karakterin e tij. Natyrisht, se nuk do ta keni rolin e policit kujdestar nė njė bisedė informative, por kujdes, vėrejeni tonin me tė cilin bisedon rreth tyre.

Nėse hidhėrohet, lirisht hiqni dorė nga ai. Mirėpo, nėse kanė mbetur edhe mė tutje nė marrėdhėnie shoqėrore, kjo do tė thotė se kupton psikikėn femėrore. Do tė ishte njė arritje e madhe nėse edhe atij i intereson a e keni tejkaluar dhimbjen pėr ish tė dashurin tuaj. /msn.com/

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi