Bojėrat kimike, Lady GaGa: Po mė bien tė gjitha flokėt natyrale

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Bojėrat kimike, Lady GaGa: Po mė bien tė gjitha flokėt natyrale

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 22, 2011 9:04 am

Lady GaGa ka zbuluar se ajo i ka lyer flokėt e saj aq shumė saqė ato po pėsojnė njė rėnie tė menjėhershme.
Kėngėtarja ka shpenzuar vite pėr ngjyrosjen e flokėve nė bjonde dhe ka pėrdorur peroksid.
Ylli 24-vjeēare e muzikes, tha se ajo tani ka pėr tė "bėrė njė prerje flokėsh kimike, sepse flokėt e saj bjonde po bien tė gjitha".
GaGa ka aplikuar modele flokesh ekstreme, si pjesė e saj tė stileve tė modės ēmendur.
Por ekspertėt paralajmėrojnė se gratė qė mbajnė flokėt lart, nė njė bisht tė ngushtė mund tė kenė probleme

_________________

Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 30
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi