Justin Bieber: Kam qen i varfr, skam pasur krevat e ushqim

Shko posht

Super Justin Bieber: Kam qen i varfr, skam pasur krevat e ushqim

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 22, 2011 9:06 am

Justin Bieber ka shum dshir t luaj Oliver Twistin. Kngtari i ri mendon se do t ishte i shklqyer n at rol, pasi edhe vet ka pasur nj fmijri t vshtir me nnn q ishte narkomane.

Edhe pse tani fiton shum para dhe pasuria e tij vlersohet n rreth 60 milion sterlina, Justin n vegjli ishte shum i varfr. Ai u rrit n nj banes n bodrum n Kanada, transmetojn mediet britanike.
Ai vend ishte vrtet i pist. N gjith banesn kishim kurthe pr minj, ndrsa un nuk kishte krevat t vrtet, por nj t vjetr.

N frigorifer kurr nuk kishte ushqim, prve ndoshta ndonj cop djathi. Mendoj se do t isha i shklqyer si Oliver Twist, ka thn Justin.Ve ksaj, ai do t ishte zgjedhje e shklqyer, pasi ka shum fansa, q filmit do ti jepte sukses.

Justin ka prvoj me aktrim. M par ka luajtur n serin e krimit CSI, por thot se problemi m i madh pr t ishte theksi britanik.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi