Mariza Ikonomi, mbretėreshė pėr 4 ditė

Shko poshtė

Super Mariza Ikonomi, mbretėreshė pėr 4 ditė

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 22, 2011 9:08 am

Ashtu sikurse ėshtė bėrė e ditur, mė 1 Prill do tė nis nė Kosovė edicioni i dytė i reality show-t “Vip Shpia”.

Bashkė me kėtė lajm janė pėrfolur edhe banorėt-Vip qė do tė marrin pjesė nė tė. Mes kėtyre emrave ėshtė lakuar edhe emri i kėngėtares me zėrin e veēantė, Mariza Ikonomi. Por nė fakt, ne kemi mėsuar se Mariza nuk do tė jetė njė banore e pėrhershme nė shtėpi.
Ajo do tė jetė e ftuar gjatė reality-show-t, pėr katėr ditė qėndrim nė shtėpi, ku do tė hyjė me cilėsinė e Mbretėreshės sė shtėpisė dhe gjatė gjithė kohės qė do tė jetė nė shtėpi, tė gjithė banorėt-VIP do t’i binden dhe do tė jenė nėn urdhrat e saj.

Se si do ta luajė rolin e Mbretėreshės, Mariza na mbetet pėr t’u parė, ndėrsa nė muzikė ajo e ka marrė prej kohėsh kėtė vlerėsim!

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi