Sulme ajrore izraelite n Gaza

Shko posht

Super Sulme ajrore izraelite n Gaza

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 22, 2011 2:49 pm


Armata e Izraelit ka thn se aeroplant e saj kan goditur dy tunele t militantve, dy objekte t prodhimit t armve dhe dy lokacione tjera t militantve n Rripin e Gazs.
Ndrkaq, nj zyrtar palestinez raportoi se 18 civil dhe pjestar t Hamasit jan plagosur.

Raportohet se jan dmtuar edhe objektet q ishin cak i sulmit.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi