Rrzohet aeroplani amerikan n Libi

Shko posht

Super Rrzohet aeroplani amerikan n Libi

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 22, 2011 2:52 pm


Nj aeroplan luftarak amerikan sht rrzuar n Libi, ka deklaruar zdhnsi i ushtris amerikane.
Zdhnsi Kenneth Fiddler ka thn pr BBC-s se nuk ka shenja q aeroplani F-15 Eagle sht rrzuar nga zjarri armiqsor.

Fiddler ka thn se nj antar i ekuipazhit sht shptuar, ndrsa nj operacion tjetr po vazhdon pr kthimin e tjetrit.

Nuk dihet se ku u rrzua aeroplani. Zhvillimi pason pas nats s tret t sulmeve ajrore t forcave t koalicionit kundr forcave t Gaddafit.

Shprthimet dhe zjarri antiajror sht dgjuar n afrsi t kompleksit t Gaddafit n Tripoli.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi