Aurela Gae - n lidhje me menaxherin e saj?

Shko posht

Super Aurela Gae - n lidhje me menaxherin e saj?

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 22, 2011 2:53 pm


Aurela Gae, e cila do t prfaqsoj Shqiprin n edicionin e 56-t Eurovision-it, raportohet se ka krijuar nj lidhje t re dashurie.
Nuk dihet nse ka dika t vrtet, por mediat n Shqipri shkruajn se kngtarja ka krijuar nj lidhje shum t afrt me menaxherin e saj.

Ata jan par gjithnj e m shum n shoqrin e njri-tjetrit n Tiran, sidomos kto dit pas prfundimit t xhirimeve t klipit Feel the pasion, shkruajn n mediat shqiptare.

Ai quhet Skerdi dhe tashm ka marr prsipr edhe menaxhimin e Aurels pr tu prfaqsuar n Eurovizion si fillim, por edhe pr koncertet e saj.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi