Rozana Radi ‘sherr’ me Rovena Stefėn?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rozana Radi ‘sherr’ me Rovena Stefėn?

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 22, 2011 2:54 pm


Nuk marrin fund zėnkat mes artistėve. ‘Lufta’ Rozana – Rezarta tash ėshtė shndėrruar nė Rozana – Rovena.
Debatet pėr profesionalizimin apo xhelozinė e njėrės apo tjetrės vijojnė pafund edhe pse nuk merret vesh se kush ka qenė iniciatore e kėsaj zėnke.

Ndėrkaq, ditė mė parė nė emisionin “Zonė e Lirė” tė Arian Ēanit, e ftuar pėr klipin e saj mė tė ri, Rovena ėshtė pyetur nga moderatori nėse do ta mallkonte apo jo Rozanėn, qė t’i ēahej silikoni qė ajo ka vendosur nė gjoks pak muaj mė parė.

“Unė nuk mallkoj njeri”, – ėshtė shprehur si pėr tė ruajtur ekuilibrin Rovena, duke shtuar se ajo nuk ka pasur asnjėherė gjė me Rozin, por ka qenė kjo e fundit, qė ka folur lart e poshtė pėr tė si kėngėtare, mesa duket nga “dashuria e madhe”.

Ndėrsa Rozana Radi pa kaluar as 5 minuta, pėrmes njė mesazhi i ėshtė pėrgjigjur Rovenės.

“Ēani, unė nuk zihem me njeri. Kam katėr profesione, poete, flautiste, aktore dhe kėngėtare, ndaj i thuaj asaj kėngėtares qė ke nė studio, tė flasė pėr atė qė ka ardhur aty e jo pėr mua, qė mė marrin nėpėr gojė edhe kur unė e bėj pushim. Duan tė zėnė faqet e para tė gazetave me emrin tim”, – ėshtė shprehur Rozi, ndėrsa nga ana e saj, Rovena i ka dėrguar njė puthje pėrmes ekranit.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi