Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmėrojnė mixtape

Shko poshtė

Super Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmėrojnė mixtape

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 24, 2011 9:18 am


Reperėt kosovarė, Lyrical Son dhe MC Kresha kanė paralajmėruar nė mėnyrė tė jashtėzakonshme me anė tė njė ‘traileri’ lansimin e njė mixtape tė tyre me 25 kėngė.
Videoja e njė stili tė pa parė ndonjėherė mė parė nė industrinė muzikore kosovare ėshtė realizuar nga ShineX, ndėrsa nė kėtė video janė vet reperėt ata qė flasin pėr kėtė mixtape dhe pėrmbajtjen e tij.

K-Master, Enis Presheva, KiccoBeatz, Big Basta dhe shumė tė tjerė janė disa prej emrave qė pėrmenden si bashkpuntorė nė kėtė projekt qė konsiderohet i kategorisė sė rėndė pėr repin kosovar.

Pėr Intron dhe Outron e kėtij mixtape Lyrical Son dhe MC Kresha nuk kanė dashur tė zbulojnė detaje, megjithėse zbuluan kėngėn kryesore, nė tė cilėn merr pjesė edhe Bim Bimma – “Pėr inati t’njani t’jetrit”.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi