Aurela Gaēe nė mesin e favoriteve nė Eurovzion?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Aurela Gaēe nė mesin e favoriteve nė Eurovzion?

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 24, 2011 11:37 am


Janė tė ndryshme vlerėsimet qe po merr kėnga e zgjedhur pėr tė pėrfaqėsuar Shqipėrinė nė Eurosong.
Njė ndėr gazetat mė tė suksesshme gjermane “Bild Zeitung” teksa shkruan pėr konkursin mė tė madh evropian tė kėngės, flet edhe pėr pretendentėt kryesorė, ku si njė ndėr katėr konkurrentėt mė tė fortė cilėsohet Aurela Gaēe.

“Bild” vlerėson se kėnga e saj ėshtė njė konkurrente e fortė pėr pėrfaqėsuesen e tyre, qė do tė jetė kėngėtarja qė mori vjet trofeun evropian.

Ndėrkohė Aurela i ėshtė pėrkushtuar shumė pjesėmarrjes nė kėtė garė tė rėndėsishme muzikore, duke realizuar edhe versionin anglisht si dhe videoklipin e kėngės ”Feel the passion”.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!

D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 27
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi