Peshku i kuq q i ngjan Adolf Hitlerit

Shko posht

Super Peshku i kuq q i ngjan Adolf Hitlerit

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 25, 2011 4:35 pm


Tiran, 23 mars - Kto q po shihni mund t quhen vetm shaka t natyrs. Ky sht nj peshk i kuq i quajtur Adolf, tamam si diktatori gjerman Adolf Hitler dhe prve emrit ai i ngjan n mnyr t habitshme atij. Pr shkak t shum njollave t zeza q ka t trup t jepet prshtypje se ato njolla bashk krijojn nj model floksh si ato t Hitlerit, po ashtu edhe mustaqet e tij jan shum t ngjashme me at t diktatorit gjerman. Ky peshk i kuq sht bler nga Ellena Schatynski n nj ankand, njofton BW. Jan kto foto q ditt e fundit po bjn xhiron e bots duke i ln n gjith t habitur.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi