Video: Incizon njė kėmbė madh, ėshtė e gjatė 2 metra dhe ka erė tė tmerrshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Video: Incizon njė kėmbė madh, ėshtė e gjatė 2 metra dhe ka erė tė tmerrshme

Mesazh nga Lim-On prej Fri Mar 25, 2011 8:23 pmAmerikani
Thomas Byers ėshtė i bindur se nė rrugėn e Rutherford Contry, nė veri tė
Carolinės ka incizuar njė krijesė e cila duket si Bigfoot (kėmbė madg),
shkruan Daily Mail.

Me mikun e
tij Carolyn, Thomas ishin nė fshat dhe ishin nė anėn tjetėr tė rrugės
kur papritmas doli njė krijesė e pa zakont e cila po e kalonte rrugėn.

“Ajo ishte
njėra nga pamjet mė tė jashtė zakonshme qė kam parė ndonjėherė. Ai nuk
ishte shumė larg meje, nuk po ju besojė syve tė mi se ēfarė kam parė,”
tha Thomas.

Ai tha se
“kėmbė madhi” mund tė peshonte 130 kilogramė dhe ishte i gjatė rreth 2
metra. Video qė ėshtė regjistruar ėshtė 5 sekondėshe. Thomas tha se
krijesa u ndal para tij e shikoi atė dhe i ngriti duart dhe vazhdoi tė
ikte.

“Mua nuk
mė pėlqen se ēfarė kam parė nė rrugė. Mbaj mend qė kishte njė erė shumė
tė keqe, si njė kufomė tė cilėn e ka goditur ndonjė makinė,” e
pėrshkruan Thomas.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 27
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi