Video: Qeni me emrin Mishka kndon si Rebecca Black

Shko posht

Super Video: Qeni me emrin Mishka kndon si Rebecca Black

Mesazh nga Lim-On prej Fri Mar 25, 2011 8:25 pm

Tre vjet m par, qeni me emrin Mishka u shfaq n YouTube dhe u b nj yll, sepse ai dinte t fliste t thoshte (T dua).

Klipi i mparshm i Mishks kishte mbledhur 38 milion klikime.
N klipin e
fundit q sht publikuar n YouTube, Mishka duke knduar knga
tingllon si e Rebecca Black. Knga ka dal n shitje n iTunes me emrin
Mishkas Ballad (Balada e Mishks).


_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi