Video: Elefanti trondit audiencn, qndron me nj kmb si njeriu

Shko posht

Super Video: Elefanti trondit audiencn, qndron me nj kmb si njeriu

Mesazh nga Lim-On prej Fri Mar 25, 2011 8:26 pm

Nj elefant n ecurin e cirkut ka
tronditur audiencn kur ai gjat shfaqjes qndroi me nj kmb dhe u
rrotullonte njjt sikur t ishte njeri.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi