A janė rusėt normal?!

Shko poshtė

Super A janė rusėt normal?!

Mesazh nga Lim-On prej Fri Mar 25, 2011 8:40 pm

Duket se tė rinjtė rusė janė vėnė nė kėrkim tė pėrhershėm tė metodave tė reja e kreative pėr njė argėtim sa mė morbid. Kėshtu
nė fund tė vitit tė kaluar ata organizuan garėn e parė ndėrkombėtare tė
“metro-surfing”. Pjesėmarrėsit e kėtij turneu tė pazakontė mblidhen nė
stacionin e hekurudhės nėntokėsore dhe sė bashku me udhėtarėt tjerė, por
nė vend se tė futen nė tren ata varen nė pjesėn e pasme tė tij dhe
voziten deri nė stacionin e radhės. Natyrisht tė gjitha kėto i
incizojnė.
Nė shumė rrjete shoqėrore ekzistojnė grupe kushtuar kėtij aktiviteti,
ndėrsa nė YouTbe janė postuar edhe video tė surferėve qė i mbijetuan
kėsaj gare. Ata mė trimat bile kėrcejnė direkt e mbi tren.
Dėnimi maksimal pėr ngjitjen nė tren derisa ai ėshtė nė lėvizje nė
Rusi mbėrrin deri nė 100 rubla (3 euro), pėr kėtė arsye nuk ėshtė ēudi
qė numri i kaskaderėve amator ėshtė shtuar kohėve tė fundit nė Rusi.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi