Frika ndaj ndjenjave

Shko posht

Super Frika ndaj ndjenjave

Mesazh nga Ditta prej Sat Mar 26, 2011 9:25 amKur ka qen hera e fundit q je ulur me partnerin tnd pr t biseduar
rreth dikaje q t shqetsonte? Ti mund t jesh ndjer keq ngaq ai
tha, bri ose nuk bri dhe ti deshe q tia bje t ditur shqetsimin
tnd. A t dgjoi? A ti hodhi kraht n qaf? A u ndjeve e kuptuar?
(Nse i bri t gjitha kto, ather mbaje fort).Apo bri at ashtu si
bjn shum meshkuj pa mend? A mos t tha vall, Nuk e di se krkon
prej meje? Apo ta hodhi fajin ty, a thua se problemi sht i yti dhe
pastaj t tha, se kuptoj, zemr, pse nuk je asnjher e lumtur? A e
ke vall at ndjesin se partneri yt sht i paaft q ta menaxhoj
situatn kur ti ndjehesh keq. Q ai do t donte asgj m shum sesa nj
robot pa ndjenja, q nuk ka asnjher asnj dit t keqe dhe nuk sht
asnjher e mrzitur? sht me t vrtet shkurajuese kur ke ndjesin se
partnerit tnd as q i intereson ajo q bn apo ndjen ti dhe se si
sht bota jote e brendshme.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi