Vetėvritet djaloshi i moshės sė mitur nė Prishtinė

Shko poshtė

Super Vetėvritet djaloshi i moshės sė mitur nė Prishtinė

Mesazh nga Lim-On prej Sat Mar 26, 2011 10:32 amLajmi
shokues ka ndodhur ditėn e Premte (25.03.2011) nė Prishtinė, ku u gjet i
varur djaloshi me iniciale E.B, i klasės sė 11 (njėmbėdhjetė) tė
Gjimnazit “Xhevded Doda” nė Prishtinė, ku po nė tė njėjtėn shkollė
punon edhe babai i viktimės si profesor. Sipas zėrave jo zyrtar akti
ėshtė kryer nė shtėpinė e viktimės, arsyet dhe shkaqet nuk janė bėrė tė
ditura.
Varrimi i tė ndjerit bėhet sot nė ora 16:00 nė Prishtinė. Stafi i Webmgazinėssolidarizohet me familjen e viktimės, duke ju shprehur ngushėllimet mė tė sinqerta.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi