Video: Ulėrima e tij tingėllon si njė zog, por ėshtė leopard

Shko poshtė

Super Video: Ulėrima e tij tingėllon si njė zog, por ėshtė leopard

Mesazh nga Lim-On prej Sat Mar 26, 2011 10:37 amLeopardi
kėlysh i moshės pesė jave, ka gjetur mėnyrėn e tij pėr tu ushqyer. Kur
ai dėshiron ushqim vetėm ulurin dhe mė e ēuditshmja ėshtė sepse
tingėllon mė shumė si njė zog.
Ky leopard
ka lindur nė Florida dhe deri sa tė rritet duhet tė kujdeset dikush pėr
tė - pėr ti dhėnė qumėsht nga shishja e bebave.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi