92-vjearja qlloi me arm pasi nuk morri puthjen q donte

Shko posht

Super 92-vjearja qlloi me arm pasi nuk morri puthjen q donte

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 26, 2011 11:36 am


Ngjarje e pzakont n Florida t SHBA-ve. 92-vjearja, Helen Staudinger, donte nj puthje nga fqinji i saj Dwight Bettner, 53-vje, por kur ky nuk pranoi e moshuara qlloi drejt shtpis s tij 4 her me pistolet.

Tashm, Helen do t pres 26 prillin e ktij viti pr t dal para Gjykats.

Bettner theksoi se fqinja e tij e moshuar ishte shum e dhn pas tij: Un shpeshher i nxirrja plehrat dhe e ndihmoja pr gjra mes fqinjsh. Duket se ajo e mori pr dika tjetr kt miqsi timen.

T hnn e kaluar, Helen shkoi te shtpia e fqinjit t tij dhe nuk pranonte t larohej pa marr nj puthje. Kur Dwight refuzoi ta puthte, ajo u largua pr t marr pistoletn dhe qlloi katr her mbi shtpin e fqinjit.

Mendoja se kjo gj i ndodhte vetm t rinjve. Un nuk dua kt lloj stresi n moshn time, u shpreh 53-cjeari Dwight Bettner.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 92-vjearja qlloi me arm pasi nuk morri puthjen q donte

Mesazh nga GentleMan prej Sat Mar 26, 2011 5:34 pm

hahahahahahahahaha po po qeshtu osht tybe ti ju jep dashni njerzve e njerzit ta marrin per ndryshe :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi