BBA: Zbulohen finalistėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super BBA: Zbulohen finalistėt

Mesazh nga Rreze prej Sun Mar 27, 2011 9:05 am

Big Brother Albania 4 ka hyrė nė javėn finale, para spektaklit tė madh, finales sė madhe qė mbahet tė shtunėn e ardhshme, ndėrsa fatin pėr ta pėrjetuar atė nuk e kanė pasur dy prej vajzave tė shtėpisė.
Mirjeta dhe Neda ėshtė dashur qė tė ndahen nga tė dashurit e tyre, Marieli dhe Ogreni. Sidoqoftė, edhe pse ēiftet u ndanė ato nuk e pėrjetuan njėjtė. Me emocion largimin e Nedės e pėrjetoi Ogreni, i cili nuk ka arritur as t’i thotė lamtumirė tė dashurės sė tij.

Pėr fituesin e madh pritet tė votohet vetėm gjatė spektaklit tė sė shtunės sė ardhshme me finalistė: Ogrenin, Ergysin, Marielin dhe Ermelėn. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 21
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi