Doli nė takim dashurie e zbuloi vėllanė

Shko poshtė

Super Doli nė takim dashurie e zbuloi vėllanė

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 27, 2011 9:45 am


Sarah Kemp e shkurorėzuar u lajmėrua nė faqen e internetit pėr ta gjetur shpirtin binjakė. Aranzhoi takimin me George Bentleyn (47). Shkėmbyen e-mail adresat dhe fotografitė, shkruan Daily Mail.
Kėshtu ata vazhduan tė kontaktojnė me njėri tjetrin dhe pas tre muajsh kontakti nė internet vendosėn tė takoheshin nė Londėr. Megjithatė, zbuluan se kishin mė shumė tė pėrbashkėta se sa mendonin – prindėrit.

“Mund ta paramendoni reagimin, befasinė, gėzimin dhe gjendjen e pakėndshme nė tė cilėn u gjendėm”, thotė Sarah.

Prindėrit Felicity dhe David Bentley u shkurorėzuan mė 1975. Atėbotė Sarah 8 vjeēare shkoi tė jetonte me tė ėmėn nė Edinburgh derisa Davidi shkoi nė Londėr me tė atin. Nuk kishin ruajtur kontaktet dhe fėmijėt kishin humbur kontaktin. Sarah u martua mė 1989 dhe u shkurorėzua pas njė viti, por mbajti mbiemrin e ish bashkėshortit.

“Nuk e kisha idenė se ku gjendej ajo. E kam kėrkuar si Sarah Bentley dhe pas njė kohe thjeshtė hoqa dorė”, thotė George.

Edhe pse ishte jo e kėndshme pasi takimi filloi si takim dashurie dhe pėrfundoi si takim familjar, ata e festuan kėtė njohje me shampanjė dhe kujtuan fėmijėrinė.

Ekspertėt thonė se shansi i tyre pėr takim ka qenė njė nė 500 milionė, 30 herė mė e vogėl sesa ta fitosh lotarinė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi