iPad 2 mė i rėndėsishėm se ditėlindja e djalit

Shko poshtė

Super iPad 2 mė i rėndėsishėm se ditėlindja e djalit

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 27, 2011 10:18 pm


Londėr, 27 mars - Jewels Lewis (32) ėshtė britaniku i parė qė ėshtė bėrė pronar i tabletit tė ri tė Apple. Pėr iPad 2 priti para dyqanit nė Londėr 33 orė dhe pėr kėtė humbi ditėlindjen e 12-tė tė djalit. Lewis pozoi para fotoreporterėve dhe kėrcente nga gėzimi me iPadin e ri nė dorė.
“Erdha tė enjten para dyqanit. Nuk mund tė besoja sė para meje nuk ishte askush. Vendosa karrigen para dyqanit, u ula dhe kėnaqesha me diellin, derisa mė erdhi radha ditėn tjetėr”, Jewels tha pėr “Daily Mail”.
Pėr iPhone 4 nė qershor tė vitit tė kaluar ishte i katėrti. Gruaja e tij thotė se ėshtė ēmendur.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi